Wycieraczki Heyner

Wysokiej jakości wycieraczki samochodowe, to przede wszystkim wygoda dla użytkownika samochodu. Lepszy materiał wykorzystany do produkcji piór do wycieraczek umożliwia sprawne działanie wycieraczek na długi czas, bez obawy o porysowanie szyb auta, czy też słabą widoczność na drogach podczas niepogody.

Dobrej jakości wycieraczki, to przede wszystkim wielki komfort dla kierowcy, który nie musi się przez dłuższy czas martwić wymianą wycieraczek. Ich sposób działania jest bardzo prosty, a ich jakość ma wpływ na to, czy będą sprawdzały się w niepogodę. Użyteczność wycieraczek jest wielka i trudno jest sobie wyobrazić jazdę samochodem podczas zawieruchy, opadów gradu, śniegu, tudzież jazdy po błocie, kiedy zanieczyszczenia w dużej mierze trafiają również na przód i tył szyby pojazdu mechanicznego.

Wycieraczki pierwszej klasy

Najlepsze wycieraczki odnajdziemy w sklepach i będą to produkty wysokiej jakości, które posłużą właścicielom aut na bardzo długo. Zużycie standardowych wycieraczek samochodowych można zauważyć po pół roku. Jednak ich wymiana nie musi następować tak szybko, jeśli odpowiednio o nie zadbamy. Jak zadbać o zakupione wycieraczki Heyner? Najlepszym sposobem, jaki możemy wypróbować we słanym zakresie, to będzie regularne obmywanie wycieraczek i szyby z zanieczyszczeń, w tym piasku i kurzu, który może przyczynić się do zarysowania szyb i powstanie głębokich rys, które będą wpływały na osłabioną widoczność podczas jazdy samochodem. Mycie piór od wycieraczek za pomocą wody z mydłem lub wody z płynem do zmywania sprawdza się znakomicie. Usuwanie wszelkich drobinek i mycie również przedniej oraz tylnej szyby pozwala na utrzymanie w dobrym stanie wycieraczek samochodowych, na bardzo długi czas.

Wymiana wycieraczek samochodowych

Wymiana wycieraczek samochodowych jest bardzo prosta. Wystarczy odpiąć klamry trzymające pióra, wyjąć je i włożyć nowo zakupione pióra do wycieraczek, dopasowane względem modelu auta, jak również stelażu posiadanego w aucie. Samodzielna wymiana piór jest jak najbardziej możliwa, bez problemu można wykonać tego typu zabieg, bez interwencji mechanika samochodowego. Zarówno bardziej, jak również mniej doświadczeni kierowcy mogą wymienić pióra samochodowe dosłownie w kilka minut. Pióra dopasowywane są również względem przeznaczenia. Inne pióra mamy na szybę tylną a inne na przednią. Często można się również spotkać z tym, że zarówno na tył jak i przód mamy po jednej wycieraczce. Jednak takie rozwiązania są najczęściej stosowane w samochodach ciężarowych.

Dodaj komentarz